EN YT FB
flowers flowers 2 3

Dr Alicja Słoka – Sutkowska

Drogie Panie! ❤️ Każda z nas doskonale wie, jak bardzo bolesne miesiączkowanie może utrudnić życie. Faceci tego nie zrozumieją 😎. A jednak dolegliwości, które wydają nam się często czymś zupełnie normalnym, czasami mogą być oznaką tak poważnej choroby, jaką jest 👉 endometrioza. Polega ona na nieprawidłowym wszczepieniu się komórek błony śluzowej macicy (tzw. endometrium) w inne tkanki organizmu.
Jeśli nie zostanie postawiona odpowiednia ❗diagnoza, kobieta może żyć z tą chorobą i cierpieć latami, i nie zdawać sobie z tego nawet sprawy, myśląc, że takie są właśnie jej miesiączki.
A tak wcale być nie musi. 🔊 Endometriozę można i trzeba leczyć! Pierwszy krok do sukcesu to spotkanie specjalistki, która rozpocznie ten proces. Taką ekspertką w Medfeminie jest 👩‍⚕️ dr Alicja Słoka-Sutkowska, której możecie zaufać. Pani doktor jest specjalistką ginekologii i położnictwa, a doświadczenie zawodowe zdobywała na 🏥 Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego oraz w 🏥 I Klinice Ginekologii i
Położnictwa we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego.
Dr Alicja posiada również 🧑‍🎓 certyfikaty do wykonywania badań prenatalnych FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia i uaktualnia biorąc udział w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach 💪.
Polecamy wiedzę i doświadczenie pani doktor, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości – umawianie się na konsultacje 🌺.
Call Now Button