Poszukujemy Pacjentki na bezpłatne badanie HyFoSy
Uwaga!
Szukamy pacjentek starających się o ciążę, które chciałyby wziąć udział w bezpłatnym badaniu drożności jajowodów nowoczesną i małoinwazyjną metodą HyFoSy.
Badania przeprowadzimy w ramach szkolenia dla lekarzy, które odbędzie się już 7 czerwca 2025 roku w naszym Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu.
Za wykonanie badań będzie odpowiedzialna nasza specjalistka, dr n. med. Zofia Borowiec – lekarka z ogromnym doświadczeniem, która od lat doskonali tę nowatorską technikę.
HyFoSy to nowoczesna metoda oceny drożności jajowodów, bezpieczna, skuteczna i komfortowa dla pacjentek. – dowiedz się więcej!
Badania w ramach szkolenia są bezpłatne i przeprowadzamy je z taką samą starannością i według tych samych standardów, jak w codziennej pracy w naszej placówce.
Jeśli chcesz wziąć udział, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres:
katarzyna.lawicka@medfemina.pl.
W temacie wiadomości wpisz:
„07.06 – badanie drożności jajowodów – pacjentka”.
W treści wiadomości prosimy o podanie:
1. Danych:
- imienia i nazwiska,
- numeru PESEL,
- numeru telefonu,
2. Odpowiedzi na cztery pytania:
- Jaka jest data miesiączki w maju oraz przewidywana w czerwcu?
- Ile lat trwają starania o ciążę?
- Czy zostało wykonane badanie nasienia?
- Co ile występują miesiączki?
Jeśli jesteś naszą nową pacjentką, dodaj również klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kwalifikacji na nieodpłatne badanie HyFoSy. Zgadzam się na kontakt ze strony Centrum Zdrowia Medfemina w celu koordynacji procesu kwalifikacji.”
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Zachęcamy do udziału – to szansa na wykonanie nowoczesnego badania bezpłatnie i jednocześnie wsparcie procesu szkoleniowego dla lekarzy, którzy będą mogli jeszcze lepiej pomagać kobietom w podobnej sytuacji.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Umów wizytę

Rejestracja od 8:00 do 21:00
Rejestracja przez internet
