EN YT FB
flowers flowers 2 3

Szkolenie naszych fizjoterapeutek

Nasze 👩‍⚕️ fizjoterapeutki uroginekologiczne nieustannie poszerzają swoją wiedzę i kompetencje, o czym z wielką satysfakcją Was informujemy 💪. Tak też było tym razem.
Na początku 📅 listopada Iza i Karolina wzięły udział w warsztatach, które pozwoliły im dokładnie poznać sposób wykonywania 🔎 MANOMETRII ANOREKTALNEJ. Dziewczyny poszerzyły też swoje umiejętności w fizjoterapii zaburzeń anorektalnych. Krok po kroku, dokładnie uczyły się sposobu wykonywania diagnostyki funkcjonalnej za pomocą ✅ MANOMETRII ANOREKTALNEJ oraz ✅ metody balonikowej.
To 💡 doskonała metoda diagnostyki, która pozwala określić występujące zaburzenia od strony anorektalnej. Manometria pozwala zbadać pojemność odbytnicy, jej czułość, pozwala określić zaburzenia w pracy mięśni zwieraczy odbytu, odruchy, funkcje związane z defekacją, trzymaniem bądź nietrzymaniem stolca. Dzięki manometrii fizjoterapia anorektalna pozwala znaleźć przyczynę problemu, zaplanować fizjoterapię, a przede wszystkim odbudować utraconą funkcję 👌.
Uwaga, uwaga! 📣 Już niebawem ta metoda pojawi się także w Medfeminie i na stałe dołączy do oferty fizjoterapii uroginekologicznej. Obserwujcie nas, niebawem więcej informacji 😊.
Call Now Button