EN YT FB
flowers flowers 2 3

Badania prenatalne

Nowoczesne badania prenatalne

Nowoczesne badania prenatalne, czego można się po nich spodziewać ? Które badanie prenatalne wykonać? Test NIFTY? Test HARMONY? Badanie I trymestru? Amniopunkcję? Test FMF? Test PAPPA?
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Badania prenatalne porównanie

Centrum Zdrowia Medfemina jako pierwsza placówka medyczna na Dolnym Śląsku i we Wrocławiu wprowadziła do swojej oferty najnowszej generacji test genetyczny NIFTY wykrywający zespół Downa, zespół Edwardsa oraz zespół Patau z 99,9 skutecznością. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas badaniami prenatalnymi oraz testami genetycznymi.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Test zintegrowany według FMF (Fetal Medicine Foundation)

Test zintegrowany FMF to ocena indywidualnego ryzyka urodzenia dziecka z anomalią chromosomalną dzięki połączonemu badaniu markerów ultrasonograficznych, wchodzących w skład tzw. USG genetycznego, oraz biochemicznych, z krwi ciężarnej.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Test NIFTY

Test NIFTY oferowany określa ryzyko wystąpienia aneuplodii poprzez detekcję materiału genetycznego dziecka tzw. cffDNA krążącego we krwi obwodowej matki. DNA dziecka zostaje poddane analizie metodą Sekwencjonowania Nowej Genaracji (ang. NGS) w połączeniu z zaawansowanymi analizami bioinformatycznymi.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Amniopunkcja

Amniopunkcja to jedno z badań prenatalnych o najwyższej skuteczności. Amniopunkcję można wykonać prywatnie we Wrocławiu w Centrum Zdrowia Medfemina.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.


Jak czytać wyniki badań prenatalnych?

Tematyka badań prenatalnych wywołuje często u przyszłych rodziców wiele emocji – niesie ze sobą radość i uczucie ulgi, gdy wyniki są prawidłowe (czyli ryzyko nieprawidłowości genetycznych niskie), a z drugiej strony również niepokój i strach, gdy okazuje się, że wynik nie jest prawidłowy.
Przeczytaj o tym więcej tutaj.

Call Now Button