EN YT FB
flowers flowers 2 3

Nasze aparaty USG

Już w 2011 roku Centrum zostało wyposażone w najnowszej ówcześnie generacji ultrasonografy VOLUSON E6 firmy GE. Najwyższej klasy aparat USG to abecadło pracy ginekologa-położnika. Tylko najlepsza  technicznie możliwa,  jakość obrazowania ultrasonograficznego, pozwala w 100% wykorzystać potencjał wiedzy naszego zespołu medycznego i stanowi nieodzowny element, służący postawieniu trafnej diagnozy, oraz wdrożeniu prawidłowego leczenia.

Na początku 2018 roku, po siedmiu latach działalności, Centrum Zdrowia Medfemina wymieniło wszystkie aparaty USG na model Voluson E8 BT18. W momencie wymiany Volusony E8 BT18 to najnowocześniejsze aparaty USG, do diagnostyki ginekologiczno-położniczej na świecie i jedyne o tej konfiguracji we Wrocławiu.  Istotne jest także to, że wszystkie nasze gabinety są wyposażone w ten sam model aparatu GE Voluson E8. Oznacza to, że bez względu na to do którego lekarza, lub do którego gabinetu trafiają nasze Pacjentki, mogą być pewne, że badanie USG zostanie zawsze wykonane, na najwyższej klasy światowej aparacie. Wszystkie aparaty posiadają funkcję HD Live służącą do wykonywania najbardziej efektownych zdjęć oraz filmów w technice 3D/4D. Filmy i zdjęcia na życzenie naszych Pacjentek mogą zostać zgrane na płytę DVD, lub pendrive  lub, bezpośrednio z aparatu, przesłane mailem.

Dla naszych najbardziej wrażliwych Pacjentek i najmniejszych Pacjentów (usg noworodkowe) oferujemy możliwość podgrzania żelu do badania USG w specjalnej podgrzewarce. W przypadku badań USG noworodków, podgrzewanie żelu jest standardem. W przypadku Pacjentek dorosłych prosimy o zgłoszenie faktu szczególnej wrażliwości położnym w recepcji, przed udaniem się na wizytę do gabinetu.

Z możliwościami technicznymi naszych nowych aparatów można się zapoznać w galerii poniżej.

Call Now Button