EN YT FB
flowers flowers 2 3

Badanie drożoności jajowodów metodą HyFoSy

Co jest przyczyną problemów związanych z zajściem w 👶 ciążę? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Bardzo często trzeba jej dopiero poszukać i to jest jedno z zadań naszych specjalistów. Jednym z podstawowych badań koniecznym❗do postawienia właściwej diagnozy jest badanie drożności jajowodów. Obecnie preferowaną metodą jest badanie 👉 HyFoSy z wykorzystaniem specjalnej pianki ExEm Foam. Oto linki, pod którymi znajdziecie niezbędne informacje:
Badanie HyFoSy jest konieczne u par, które starają się od pewnego czasu o ciążę (okres 6-12 mc-y zależnie od innych czynników) oraz a priori u pań z bolesnymi miesiączkami, podejrzeniem endometriozy, po przebytej ciąży pozamacicznej, po stanach zapalnych oraz operacjach w miednicy mniejszej. Problem niedrożności jajowodów dotyczy co piątej kobieta. Mamy bardzo skuteczne sposoby leczenia tego problemu, między innymi operacyjne, które również są przeprowadzane w naszym szpitalu.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą recepcją. Tutaj możecie się również umówić na takie badanie, bądź konsultacje lekarskie: ☎️ (+48) 512 897 055 lub ☎️ (+48) 512 897 225.
Call Now Button