EN YT FB
flowers flowers 2 3

Dr n.med. Marek Pochwałowski

Godziny konsultacji: wtorki 8:00-13:00

Doświadczenie zawodowe:

  • 1989 – Klinika Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej przy ul Dyrekcyjnej we Wrocławiu. Prekursor technik laparoskopowych na Dolnym Śląsku – tytuł Konsultanta Europejskiego Towarzystwa Endoskopii
  • 1990 – tytuł I stopnia z ginekologii i położnictwa
  • 1993- tytuł II stopnia z ginekologii i położnictwa
  • 2000 – uzyskał tytuł doktora nauk medycznych
  • 2000-2006 ordynator oddziału Ginekologii Operacyjnej II Katedry i Kliniki Ginekologii we Wrocławiu
  • od 2007 – obecnie konsultuje oraz przeprowadza zabiegi operacyjne w Prywatnych Klinikach Ginekologicznych

O sobie:

Pasjonat nart i lekkoatletyki, lubi podróże, książki i ogród.

Doktor nauk medycznych Marek Pochwałowski to wybitny specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1990 roku uzyskał specjalizację I stopnia z ginekologii położnictwa , trzy lata później uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w tej dziedzinie. Przez wiele lat pracował jako ordynator oddziału ginekologii operacyjnej w Klinice Ginekologii i Położnictwa wrocławskiej Akademii Medycznej.

Jego specjalnością jest leczenie chorób natury ginekologicznej . Bazując na wieloletnim doświadczeniu operacyjnym oferuje pomoc również w przypadkach bardzo trudnych. Podczas całego procesu wykazuje się ogromnym zrozumieniem , taktem i cierpliwością. Znakomicie tłumaczy wszelkie wątpliwości z jakimi mierzą się pacjentki. Jest wybitnym prekursorem w operacjach laparoskopowych (tytuł Konsultanta Europejskiego Towarzystwa Endoskopii)– jego wiedza i umiejętności przyczyniły się do rozwoju tej techniki na Dolnym Śląsku. Uczestnik oraz organizator szkoleń laparoskopowych.
Z zachowaniem najwyższych standardów przeprowadza kwalifikacje do zabiegów w Centrum Zdrowia Medfemina . Zajmuje się również ginekologią estetyczną oraz przeprowadza zabiegi prawnej zmiany płci. Specjalizuje się w zabiegach laparoskopowych mięśniaków, torbieli jajników, endometriozy oraz wielu innych zmian ginekologicznych.

Wierzy, że ginekolog jest lekarzem kobiet na każdym etapie ich życia, dlatego stara się zapewnić swoim pacjentkom opiekę jak i również leczyć schorzenia natury ginekologicznej oraz problemów sfery natury seksualnej.

 

Call Now Button