EN YT FB
flowers flowers 2 3

Podsumowanie kampanii ” Diagnostyka Jajnika”

Dziękujemy! ❤️ Za obecność, za punktualność, wyrozumiałość, wspaniałą współpracę i zaufanie 🤗 Drogie Pacjentki, za nami kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii i związanej z nią bezpłatną diagnostyką jajnika. Akcję pod hasłem #dublaniebędzie już tradycyjnie zorganizowała fundacja 🌸 „Kwiat Kobiecości” 🌸. Wzięli w niej udział również nasi specjaliści, dlatego szczególne podziękowania kierujemy do lekarzy, którzy zechcieli podjąć się bezpłatnych badań USG dopochwowych: 👩‍⚕️ Dr Alicji Halbersztadt, 👩‍⚕️ dr Zofii Borowiec, 👩‍⚕️ dr Anny Janusz, 👩‍⚕️ dr Anny Mazur – Buławy i 👨‍⚕️ dr Marcina Zborowskiego. Nie zapominamy również o naszych pozostałych pracownikach, którzy przyczynili się do organizacji kampanii w naszej przychodni 👌.
Czas zatem na małe podsumowanie:
➡️ Drogie Panie, nie czekajcie na ogłoszenie o kolejnych tego typu badaniach. Dbajcie o swoje zdrowie i jeśli ominą Was podobne akcje, zgłaszajcie się do lekarza same raz do roku! 👍Pamiętajcie też, że nasi specjaliści są zawsze do Waszej dyspozycji ❤️
➡️ Pomimo pandemii i związanych z nią utrudnień byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tej kampanii przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa naszych Pacjentek i naszego personelu. Cały czas pamiętaliśmy o ⚠️ zasadach dotyczących warunków sanitarnych.
Dodajmy, że każda Pani, która wzięła udział w badaniu, otrzymała w prezencie od nas upominek – kosmetyki 🎁. Wręczanie prezentów z takiej okazji to prawdziwa przyjemność 💕.
Call Now Button