EN YT FB
flowers flowers 2 3

Poznaj naszych chirurgów – dr Kacper Szczudlik

👨‍⚕️ Dr Kacper Szczudlik idealnie wpisuje się w nasz zespół. Uśmiech rzadko znika z jego twarzy 😊. Jest wnikliwy, empatyczny, troskliwy, a w swojej pracy wie, co robi.
Przeprowadza dużo drobnych zabiegów jak 👉 usunięcie znamion barwnikowych czy 👉 tłuszczaków. Samodzielne wykonuje także 👉 zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej (np. operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych, laparoskopową i klasyczną appendektomię, laparoskopową i klasyczną cholecystektomię, operacje żylaków kończyn dolnych, operacje w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, usuwanie zmian skórnych, pobieranie biopsji tkanek).
Prywatne zainteresowania ma również na czasie, bo należą do nich technologia informacyjna, 🖥️ komputery i programowanie. Bardzo komunikatywny, konkretny i zachęcający do zadawania pytań.
Jeśli macie jakieś pytania do Pana doktora, możecie je zadać osobiście podczas konsultacji 😊,. Umówcie się dzwoniąc lub pisząc: ☎️ (+48) 512 897 055 lub ☎️ (+48) 512 897 225 lub 🔎 recepcja@medfemina.
Call Now Button